Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri Ahşap Ambalaj ve Orman Ürünleri

Hizmetlerimiz

Firmamız müşteri isteği doğrultusunda ahşap ambalaj sektörü içerisinde birçok alanda hizmet verebilmekte olan sektörün öncü firmalarından birisidir. Her geçen gün ahşap ambalaj ve orman ürünleri konusunda hizmet veren firmamoz kalite anlayışını yükselterek devam etmektedir.

Ahşap Ambalaj Sandık İmalatı

Ahşap Ambalaj Sandık İmalatı

Ahşap ambalaj ve sandık imalatı yapan firmamız sektör içerisinde vermiş olduğu hizmet ve kalite anlayışı bulunduğu yeri haketmektedir. Ahşap Ambalaj olarak birçok ürün çeşidi imal etmekteyiz. Ahşap Sandık, Kontrplak Sandık, OSB Sandık, Özel Tasarım Ahşap Ambalaj, ISPM 15 İhracat Sandığı ürün çeşitlerimizden bağzılarıdır.

Ahşap Ambalaj Sandık İmalatı ve yerinde ambalajlama

Yerinde Ambalajlama

Günümüzde hizmet ve zaman çok önemli faktörlerdir, ikisinden de kazanmak için yerinde hizmet denilen olgudan faydalanarak ambalaj ve ambalajlama hizmetini firmaların kendi yerinde veriyoruz. Bu hizmetimiz ile birlikte firmalar zamandan ve iş gücünden fayda sağlayıp kazançlı çalışmalar yapabiliyorlar.

Ahşap Ambalaj aksesuarları ve tedarik hizmetleri

Ahşap Ambalaj Aksesuarları Tedariki

Ahşap ambalaj sektöründe imal edilen ürünlerin yanında birçok aksesuar kullanılmaktadır. Aksesuarlar, menteşe, kilit ve kilit sistemleri, kulplar, pimler, köşe koruma metalleri, kenar koruma çıtaları, kilit pimleri gibi ürünler olarak özetlenebilir. Ahşap ambalaj ürünlerinde kullanılan aksesuarlar metal ürünlerdir, pas ve benzeri dış etkenlerden korumak için kaplama yöntemi ile dayanıklılıkları artırılır.

Palet, Europalet ve Özel Palet Üretimi

Palet, Europalet ve Özel Palet Üretimi

Palet malzeme sevkiyatında ve ürün taşıma konusunda kullanılan genelde ahşaptan üretilmiş belirli ölçülere sahip taban destek ürünüdür. Paletler genelde ahşaptan taşınacak ürünün ölçü ve ağırlığında göre üretilirler. Standart olarak kullanılan ve hazır halde sürekli bulunan palet çeşitleri de vardır.

İhracat Sandığı, ISPM-15 Isıl İşlem Uygulama

ISPM-15 Isıl İşlem Uygulama

Firmamızın almış olduğu "Ahşap Ambalaj Malzemesi İşaretleme İzin Belgesi" sayesinde ISPM-15 standartlarında ürün imal edebilmektedir, bu durumuda ısıl işlem damgası (IPPC) uygulaması ile yaparak, belgelendirebilmektedir. Isıl işlem damgası yetkili firmaya ait numara ile ürünlerin damgalanması yöntemi ile vurgulanır, uluslararası geçerliliği olan bir işarettir ve ahşabın kurutularak yurtdışı sevkiyatlarına uygun hale getirildiğini anlatır.